еМагазин
Image default
Македонија

(Фото) Бројчаникот на Порта Македонија за украдените пари едвај се гледа

Попмпезно најавуваниот бројчаник за украдените пари од времето на претходната власт е поставен на Порта Македонија.

digdig

Премиерот Зоран Заев истиот го најуваше од времето кога ги објавуваше „бомбите„.

За сега бројчаникот не врти, а до која сум ќе сврти останува да видиме.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Што ги предомисли пратеничките на ВМРО-ДПМНЕ, Александрова и Исмајловска да гласаат „за“

Редакција

Убава вест: Оздравени 23 лица од Ковид-19

Редакција

Петмина од Чаир, двајца од Сарај и Аеродром: Од кои скопските општини се 22 нови случаи на заразени со Ковид-19

Редакција