еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Лила Филиповска покажа дека „држи“ секси-задник

Една од најпознатите македонски водителки Лила Филиповска на својот твитер профил објави фотографија која го истакнува нејзиниот сексипил и прекрасното тело.

Фотографијата е од прославата на роденденот на Бојан Јовановски, сопственик на „1ТВ“.


Фото:Инстаграм/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Промовирана евровизиската песна на Тамара: Во спотот се појавуваат голем број познати жени

Редакција

Децата од „Дајте музика“ ќе нѐ претставуваат на Детска евровизија 2021 во Париз

Редакција

(Видео) Почина уште една од сестрите од легендарните The Pointer Sisters

Редакција