еМагазин
Image default
Забава

(ФОТО) Марјана Станојковска во тигресто секси издание го „раздрма“ Инстаграм

Една од најпознатите македонски манекенки и тв-водителки Марјана Станојковска ја раздрма социјалната мрежа Инстаграм откако објави фотографија од Матка на која е облечена во секси тигресто и проѕирно фустанче кое го открива нејзиното прекрасно тело.

Фото: Марјана Станојковска/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петтото издание на „Мажи на годината“ ќе се одржи последната недела од ноември

Редакција

Владимир Четкар на официјалната топ 40 листа на FM Kyoto во Јапонија

Редакција

(ВИДЕО) Рекорд на Бијонсе на Греми наградите

Редакција