еМагазин
Image default
ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

(Фото) Нов „колеж“ на шума на Водно

Граѓани на социјалните мрежи објавија фотографии на кои може да се види дека продолжува сечењето на шумата на Водно каде што треба да минува гасоводот.

Фото: Фејсбук/Сергеј Дамовски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Одлуки на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ: Референдумот е неуспешен, на избори само со „Пржинска влада„

Редакција

(Фото) Tиквеш се нуди како главно вино во Пешкопеја, Албанија

Редакција

Загадувањето од печката во „Дрисла“ не ги надминува просечните вредности

Редакција