еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Рита Ора со секси фотографии ги „запали“ социјалните мрежи

Една од најпопуларните пејачки на денешницата Рита Ора повторно предизвика лавина реакции откако на Инстаграм објави серија провокативни фотографии.

Со градникот кој се проѕира и бикинито кое едвај ги покрива нејзините облини Ора уште еднаш покажа дека има прекрасно тело.

Фото:Инстаграм/Рита Ора

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лажни профили од ликовите на „Преспав“ се појавија на социјалните мрежи

Редакција

(Видео) Емили Ратајковски со секси снимки го запали Инстаграм

Редакција

(Видео) Монсерат Кабаље му се „придружи“ на Фреди Меркјури

Никола Осило