еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Викторија Лоба секси и заводлива од спа-центар на Копаоник

Една од најпознатите македонски пејачки на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од нејзиниот престој во „Горски хотел“ на Копаоник.

Лоба своите обожаватели ги „почести“ со фотографии од спа центарот во хотелот на кои изгледа секси и заводливо.

„Ако одите во „Горски хотел Копаоник“ оваа зима, пробајте го туширањето од програмата „Карипска бура“. Ќе ми заблагодарите подоцна“, напиша Лоба под една од фотографиите.

Фото: Инстаграм/Викторија Лоба

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Анџелина Џоли никогаш посекси: Актерката се разголе буквално и емотивно

Никола Осило

(ВИДЕО) Песна посветена на Македонија: Слушнете ја „Ѓердан“ на Васил Гарванлиев

Редакција

(Видео) Марија Спасовска со „Дома“ ќе ја претставува Македонија на детска Евровизија

Редакција