еМагазин

Tag : Викторија Лоба

Интервју ТОП СТОРИИ

Викторија Лоба искрено за нејзиното липо-искуство за слабеење: Барав конкретни резултати во тесен временски период, а добив и повеќе од тоа!

Редакција
Веројатно, веднаш ќе помислите дека на уметницата Викторија Лоба, која важи за една од најубавите во Македонија, и во регионот, воопшто не ѝ треба никаква...
ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Лоба и Her Line ја лансираа спортската шик лајфстајл линија за сезона пролет/лето ’23 „Blooming Monochrome” 

Редакција
Македонскиот бренд Her Line заедно со пејачката Викторија Лоба како бренд амбасадор и сега за прв пат во улога на креативен дизајнер ја претставуваат новата модна...
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Пејачката Викторија Лоба се омажи за бизнисменот Ѓорги Калешов

Редакција
Пејачката Викторија Лоба, вчера во Охрид се омажи за својот вереник, скопскиот бизнисмен Ѓорги Калешов. Церемонијата се одржа на зајдисонце, пред црквата „Св. Јован Канео“....
ЧИСТА ОКОЛИНА

Викторија Лоба, еко-амбасадорка на Еко Ген со порака: Немаме резервна планета!

Редакција
„Еко Ген е еко концепт кој заслужуваме да го живееме сега и во иднина!“ вели Викторија Лоба, еко-амбасадорка на новиот Еко Ген интернет проект, кој...
Забава

(Видео) Новиот албум на Викторија Лоба „Нов свет“, може да се слушне на музичко „анплагд“ матине на „Јутјуб“

Редакција
Пејачката Викторија Лоба & Friends продуцираа „анплагд“ музичко матине за нејзиниот албум „Нов Свет”. Официјално може да се слушнат шест песни на „Јутјуб“ каналот на...
Забава

(Фото) Викторија Лоба се провозе во пустините на Дубаи

Редакција
Една од најпопуларните македонски поп пејачки Викторија Лоба деновиве го минува својот одмор во Дубаи. Таа на својот профил на Инстаграм објави серија фотографии кои...
Забава

(Фото) Викторија Лоба секси и заводлива од спа-центар на Копаоник

Редакција
Една од најпознатите македонски пејачки на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од нејзиниот престој во „Горски хотел“ на Копаоник. Лоба своите обожаватели ги „почести“...
Забава

(Фото) Викторија Лоба ги поздрави фановите со серија секси-фотки на Инстаграм

Редакција
Една од најпознатите македонски пејачки Викторија Лоба на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои може да се види како ужива во последните денови...
Забава

(Фото) Викторија Лоба го откри прекрасното тело

Редакција
Една од најпопуларните македонски пејачки Викторија Лоба ги почести своите фанови на Инстаграм со нови фотки од САД и од земјава. Фотографиите откриваат дека освен...
Забава

(Галерија) Кој македонски дизајнер креира уникатни парчиња за познатите личности?

Редакција
Тамара, Викторија Лоба, Лозано, Биг Мама, Елена Стефановска, Кристина Арнаудова, Теа, Ведрана се само дел од познатите личности за кои се креаираат уникатни парчиња од...