еМагазин

Tag : летни одмори

Бизнис

Во ек на летни одмори, само во јули, 80.000 граѓани вложиле 685.000 евра во патничко осигурување

Редакција
Во ек на сезоната на летни одмори речиси 80.000 граѓани само во текот на јули купиле патничко осигурување. Во овој производ со кој се осигуруваат...
Забава

(Фото) Викторија Лоба ги поздрави фановите со серија секси-фотки на Инстаграм

Редакција
Една од најпознатите македонски пејачки Викторија Лоба на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои може да се види како ужива во последните денови...