еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Викторија Лоба ги поздрави фановите со серија секси-фотки на Инстаграм

Една од најпознатите македонски пејачки Викторија Лоба на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои може да се види како ужива во последните денови од летните одмори.

Фотографиите откриваат дека Лоба изгледа прекрасно во костим за капење.

Фото: Инстаграм/Лоба

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Новинарката Лупевска Созен го прослави вториот роденден на синот

Редакција

Почнува „Ѕвезда број 1“ – ново музичко талент шоу, ќе се емитува на „1ТВ“

Никола Осило

(Видео) Почина Марко Николиќ кој ја одигра легендарната улога на Гига Моравац во „Подобар живот“

Никола Осило