еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) Легендарниот бренд Levi’s живее со Скопје!

Прославивме една година откако Скопје живее со брендот Levi’s. Оваа сабота, 21.09.2019 скопјани беа дел од еден поинаков настан организиран во продавницата Levi’s во Скопје City mall.

Сите заедно уживавме во урбаната атмосфера, одлична храна, тематски пијалок и евергрин парчињата со долгогодишна традиција.

За сите купувачи и посетители организиравме подарок изненадување по личен избор на самото место да си направат custom маичка со дизајн поврзан со градот Скопје.

Покрај прославата на првиот роденден присутните гости можеа да ја погледнат и новата есенска колекција од брендот Levi’s.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ќе станат ли Шпанија и Британија пречка да станеме членка на НАТО во декември?

Редакција

Утре почнува гласањето за референдумот за името: Кој ќе гласа прв?

Редакција

Колку политичарите направиле зло, толку Тоше направи добро за Македонија, и уште нема спомен обележје

Петре Димитров