еМагазин
Image default
Забава

(Галерија) Мелита во новогодишно сексапилно издание

Познато е дека Мелита обожава да објавува провокативни фотографии на нејзиниот Инстаграм-профил, па таква е и неодамнешната селфи-фотосесија.

Нејзините следбеници ги почести со супер-сексапилни фотографии, на кои има новогодишен аутфит.

Уживајте во новогодишниот амбиент!

Фото: Инстаграм-профил на Мелита

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тамара Тодевска ги откажа концертите во Прилеп и Охрид: Грешката прерасна во вистински пекол за мене и моето семејство

Редакција

Концерт на Ерос Рамацоти на 30 септември следната година во Скопје

Редакција

(Фото) Кој дојде на роденденот на Лила во „Скопски мерак“

Редакција