еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) Women’secret: Убаво, удобно и секси

НАЈУБАВАТА ТАНТЕЛА НА СВЕТОТ

Долна облека со индиски принтови и преубава тантела со многу детали за свеж, природен изглед. Новитет се градниците без полнење со цветни и геометриски дезени, одлични за да се чувствувате привлечно што и да носите на себе.

Women’secret оваа сезона нуди и широки, релаксирани панталони за бохо изглед. Тие се дополнети со детали во бордо и зелена боја, а лесно се комбинираат и се соодветни за многу различни прилики.

ПРОЛЕТНО БУДЕЊЕ

Пролетта е во полн ек, заедно со колекцијата на Women’secret која изобилува со цветови – кралиците на оваа сезона. Лесни и удобни парчиња со цветни принтови кои нè пренесуваат директно во природата.

Колекцијата вклучува и неколку ноќници и различни видови на панталони, соодветни за сечиј стил и градба. Она што би издвоиле се класичните градници со широк ластик и пораб од тантела во сиво-сини и маслинесто зелени тонови.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Макостарт“ го доби тендерот на МВР за набавка на вратоврски за полицајците вреден 23.000 евра

Никола Осило

Каков имот пријавила специјалната обвинителка Лиле Стефанова

Редакција

Што пишува во биографијата на Сашо Тасевски, новиот директор на БЈБ

Никола Осило