еМагазин
Image default
Бизнис

Градски енергетски системи вработува директор и раководители: Плати до 61.000 денари

Градски енергетски системи АД Скопје објави оглас за вработување на три лица.Се бара директор за основна плата од 61.000 денари, со завршен Машински факултет, работно искуство од 10 години во струката, од кои најмалку 5 години во област енергетика.

Се бара и раководител на сектор за финансиски работи за основна плата од 54.000 денари, со завршен Екоомски факултет и работно искуство од 10 години во струката, од кои најмалку 5 години во област енергетика.

Во огласот се бара и раководител на Секторот за комерцијални работи за основна плата од 49.000 денари, со завршен Машински факултет и работно искуство 1 0 години во струката, од кои најмалку 5 години во областа на енергетиката.

Повеќе детали од огласот ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На менаџментот на Гранит лани исплатени 65,6 милиони денари

Редакција

„Факом“ неколкукратно ја зголеми добивката

Редакција

Почна изградбата на „Штип Сити мол“: Инвестиција на фирмата „Дик Фагус“ од 10 милиони евра и над 250 вработени

Редакција