еМагазин
Image default
Локално

Кривична пријава против прилепчанец кој имал полов однос со тринаесетгодишно девојче

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп поднесе кривична пријава против С.А.(19) од Прилеп за сторено кривично дело ,,полов напад врз дете кое не наполнило 14 години“, информира МВР.

Во периодот од 03.12.2018 до 11.12.2018 година во Прилеп, во напуштена куќа, пријавениот престојувал заедно со тринаесетгодишна девојка, при што имале и полови односи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детална мапа: Скопје блокирано поради доаѓањето на Папата

Никола Осило

Приведен млад скопјанец поради физички напад на полицајци

Никола Осило

Млад Авганистанец пронајден со прострелна рана на патот Куманово-Табановце

Редакција