еМагазин
Image default
Локално

На скопјанец му го опожариле „Мерцедесот“

На 28.12.2018 година во 00,50 часот во Скопје на улица „Црногорска“ било опожарено патничко моторно возило „Мерцедес“, сопственост на В.К.(54) од Скопје, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Исчезна девојче од Скопје кое боледува од епилепсија

Никола Осило

Градежен работник повреден од залутан куршум во Сарај

Никола Осило

Притвор за работникот што си го уби газдата Холанѓанец

Редакција