еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец си ја бара сопругата

На 31.10.2018 година во 07.45 часот А.М.(55) од Скопје, пријавил дека од 27.10.2018 година од 10.00 часот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.М.(54), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од играчка-плачка: Пукајќи петарди во тенџере, дете заврши во штипската болница

Редакција

Арачиновец хероинот го „зачинувал“ со кофеин, парацетамол и диазепам

Никола Осило

Родител нападнал наставник бидејќи му го избркал детето од час

Никола Осило