еМагазин

Tag : Македонции

Бизнис ТОП СТОРИИ

Македонци купуваат куќи во Белград

Редакција
Српски bizlife.rs пишува дека меѓу заинтересираните купувачи на имот во Белград, Србија, има и државјани на Македонија, кои се најбројни од соседството. Тие најчесто купуваат...