еМагазин

Tag : Милан Мукоски

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Во сообраќајна несреќа загина синот на поранешниот пратеник Крсто Мукоски

Редакција
Милан Мукоски (19), син на поранешниот пратеник Крсто Мукоски загина во сообраќајна несреќа. Според билтенот на МВР, тој загинал во сообраќајка која се случила синоќа...