еМагазин

Tag : уплата

Локално ТОП СТОРИИ

Tетовец измамен за 21.000 евра, уплаќал пари во фирма од Германија за роба

Редакција
СВР Тетово информира дека жител на тетовскиот регион пријавил измама во која дал пари на странска фирма за набавка на роба, па открил дека е...