еМагазин

Tag : Шпресим Ферати

Македонија ТОП СТОРИИ

Шпресим Ферати на директорското место на министерот за здравство Демири во Клиничката болница во Тетово

Редакција
Министерот за здравство Илир Демири за нов директор на Клиничката болница во Тетово го постави докторот Шпресим Ферати. Пред да стане министер Демири беше на...