еМагазин

Tag : 10д

Бизнис ТОП СТОРИИ

Просечната цена по километар за коридорите 8 и 10д ќе изнесува 12 милиони евра

Редакција
Постапката за избор на надзорот за изградбата на коридорите 8 и 10д од почеток до крај беше спроведена транспарентно и според Законот за јавни набавки,...