еМагазин

Tag : агрегат

БАШ НИ Е ЌЕФ

Прв бесплатен агрегат за сите туристички агенции и нивните понуди

Редакција
Започна со работа првиот агрегат за туристички агенции „Кајак.мк“. Цел на проектот е да го олесни начинот на пребарување понуди за патувања до одредени дестинации,...