еМагазин

Tag : Антоније Мариноски

Бизнис ТОП СТОРИИ

Орце Камчев не е повеќе директор на „Орка Холдинг“, компанијата ќе ја води Антоније Мариноски

Редакција
Порталот А1он објави дека бизнисменот Орце Камчев се повлекол од раководните позиции во неговата „Орка Холдинг“, повикувајќи се на податоци од Централниот регистар. Тој се...