еМагазин

Tag : Антониот Аргир

Бизнис ТОП СТОРИИ

Досегашниот директор на НЛБ Банка, Антонио Аргир унапреден на нова менаџерска позиција во НЛБ Групацијата

Редакција
Надзорниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје на денешната 98. седница назначи и потврди промени во раководството на Банката, информираат од таму. По шестгодишно успешно...