еМагазин

Tag : АППТ

Бизнис

Повеќе од 15.000 холандски туристи се очекуваат во Охрид оваа година

Редакција
Околу 15.000 туристи од Холандија оваа година се очекува да пристигнат во Охрид со директни чартер летови преку туроператорот ТУИ, соопшти Агенцијата за промоција и...