еМагазин

Tag : аранжман

Локално

Заглавените туристи на скопскиот аеродром заминаа за Хургада

Редакција
Домашни туристи кои уплатија арамжман за Египет и чекаа од ноќеска на Скопскиот аеродром после 10 часот полетаа кон Хургада. Според инфорамциите на веб страницата...