еМагазин

Tag : Арбен Асани

ЖИВОТ

Доктор Асани во следните 10 дена очекува двојно зголемување на позитивните на Ковид-19

Редакција
Лекарот Арбен Асани за ТВ 21 вели дека во следните 10 дена се очекува двојно зголемување на позитивните случаи со коронавирусот, како резултат на новогодишните...