еМагазин

Tag : Аристотел Оназис

Балкан

(Фото) За 15 милиони евра се продава вила на семејството на Аристотел Оназис

Редакција
За 15 милиони евра се продава вила на семејството на грчкиот милјардер Аристотел Оназис, пренесува дописникот на еМагазин од Солун. Станува збор за вила на...