еМагазин

Tag : арнаудов

Македонија ТОП СТОРИИ

Амнестирани пратениците Мукоски, Василевски, Димовски, Трачуловски и Арнаудов

Редакција
За 24 анализа на телевизијата 24, претседателот на Кривичен, Иван Џолев, откри кои се 12. лица, кои добија решение за амнестија за настаните во македонското Собрание...