еМагазин

Tag : Арс студио Тамара

Бизнис ТОП СТОРИИ

Министерството за образование и наука склучи договор со “Арс студио Тамара“ вреден 5,1 милиони евра

Редакција
Министерството за образование и наука склучи договор за јавна набавка на услуги за стручна редакција, графичко и техничко уредување на учебници, за основно и средно...