еМагазин

Tag : Аслани

Македонија

Заменик министерот за здравство, Аслани: За избори може да се зборува кога 14 дена ќе има под 5 отсто заразени

Редакција
Сите мерки што се применуваат во моментов остануваат во сила и тие треба да се почитуваат. Комисијата за заразни болести и експертите не донесоа заклучок...