еМагазин

Tag : Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија

БАШ НИ Е ЌЕФ

Помош од 1,2 милиони денари од Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија за семејствата на загинатите во автобуската несреќа

Редакција
Асоцијацијата на спортски обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и Банана Кик, изразуваат најдлабоко...