еМагазин

Tag : аудио бомба

Македонија

„Бомбата“ за градоначалникот Курто Дудуш стигна во Обвинителство

Редакција
Основното јавно обвинителство Скопје денеска добило писмено известување од Секторот за внатрешни работи – Скопје кое се однесува на објавата на аудио снимка на порталот...