еМагазин

Tag : бајат леб

Да помогнеме

(Видео) Самохрана мајка на четири деца од Тетово: Моите деца не пробале свеж леб

Редакција
Шестчлено семејство од Тетово се прехранува со бајата храна, која им ја даваат од околните пекари, јавува телевизија „Телма“. Ѓевреците и переците се тврди, па...