еМагазин

Tag : Бабачиќ

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Неетички е јавно да се жигосуваат позитивните на Ковид-19, вели доктор Бабачиќ за одлуката решенијата за изолација да бидат јавни

Редакција
Доктор Харис Бабачиќ, на својот Фејсбук профил реагира за одлуката на Владата, решенијата за лицата кои треба да бидат во изолација да се објавуваат на...