еМагазин

Tag : Баер

Бизнис ТОП СТОРИИ

Американците масовно го тужат Монсатно, во Македонија молк по незаконската продажба на ГМО производи

Редакција
Ќе почнат ли македонските граѓани да поднесуваат приватни тужби против производителите и увозниците на храна и други продукти кои не ги почитуваат законските одредби за...