еМагазин

Tag : бакнеж

Македонија

(Фото) Бакнежот „Бојкотирам“ и „За“ ги „зовре“ социјалните мрежи

Редакција
Лавина позитивни коментари и лајкови предизвика фотографијата што на својот Фејсбук-профил ја објави режисерот Срѓан Јаниќиевиќ, а на која се бакнуваат момче и девојка облечени...