еМагазин

Tag : Balkan Alliance Healthcare

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кој сака да ја купи клиниката „Жан Митрев“

Редакција
Kлиниката Жан Митрев е во финални преговори за продажба на мнозинскиот удел на холандскиот фонд Balkan Alliance Healthcare. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Клиниката „Жан Митрев“ потврди дека...