еМагазин

Tag : бандерас

Балкан ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Антонио Бандерас снима филм во Солун

Редакција
Холивудската ѕвезда Антонио Бандерас од утре во Солун почнува со снимањето на нов филм, јавува дописникот на еМагазин од Солун. Тој со приватен авион слета...