еМагазин

Tag : Бато енд дивајн

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Бато енд дивајн“ го доби тендерот на Царинската управа за набавка на акцизни марки вреден 1,4 милиони евра

Редакција
Царинската управа по распишаниот тендер за набавка на акцизни марки за обележување на тутунски добра и течност за електронски цигари и за обележување на алкохолни...