еМагазин

Tag : Бејта

Македонија

Поранешниот градоначалник Бејта разговарал со еден од обвинетите за „Монструм“ за субвенции, вели Заев

Редакција
Лидерот на СДСМ, Зоран Заев на денешното рочиште за „Монструм“ на кое дојде како сведок, рече дека е вистина дека постои разговор помеѓу обвинетиот Фејзи...