еМагазин

Tag : бегалска криза

ЖИВОТ

(Видео) На патот на надежта, приказна за бегалка и нејзиниот живот во прифатен центар во Србија

Редакција
Првиот трејлер од серијата на документарни филмови кои беа изработени во рамки на проектот “Создаваме заедно: мониторинг и застапување за заедницата” е промовиран под наслов...