еМагазин

Tag : БГНЕС

Македонија ТОП СТОРИИ

Мицкоски: Јас и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош

Редакција
И јас, и мојата сопруга имаме единствено македонски пасош, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил. Неговата реакција доаѓа откако бугарската агенција...