еМагазин

Tag : Блаж Бродњак

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) НЛБ Банка ја прослави десетата награда „The Banker“

Редакција
Денеска во хотелот Хилтон, НЛБ Банка ја прослави десетата награда за најдобра Банка на година. Во присуство на голем број гости, соработници и пријатели, во...