еМагазин

Tag : близнаци

Локално

Приведена дадилка која физички и психички малтретирала деца-близнаци

Никола Осило
На 27.11.2019 во 12.50 часот во Полициската станица Центар Н.С.(33) од Скопје, пријавила дека нејзините деца близнаци во нејзиниот дом на ул.„Загрепска“ биле физички и...