еМагазин

Tag : Бобан Вучевски

Македонија ТОП СТОРИИ

Завршни зборови на судењето за пожарот во модуларната болница во Тетово

Редакција
Во Основниот суд во Тетово денеска треба да се одржат завршните зборови на Обвинителството и одбраната на обвинетите кои се товарат за неколку кривична дела...