еМагазин

Tag : Бурак Јетер

Забава ТОП СТОРИИ

Џон Њуман, Бурак Јетер и Констракта на „Get EXITed“ во Струмица, влезот слободен

Редакција
На второто издание на „Get EXITed“ настанот во Градскиот парк во Струмица на 7. септември пристигнуваат возбудливи светски и регионални имиња, информираат организаторите. На овој...