еМагазин

Tag : Coffee Lab

БАШ НИ Е ЌЕФ

Утре, гратис кафе во Coffеe Lab

Редакција
Кафулето „Coffeе Lab“ од Штип утре ќе служи бесплатно кафе, односно секое еспресо и макијато е гратис во текот на целиот ден, а вие за возврат...