еМагазин

Tag : DoubleTree by Hilton

ЖИВОТ

(Фото) Префинети понуди за одбележување на борбата за еманципација

Редакција
Интернационалниот Ден на жената – 8 Март, е симбол на женската еманципација и континуирана борба за повеќе права. Токму поради тоа, хотелот DoubleTree by Hilton Skopje за овој...