еМагазин

Tag : ќебапчиња

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Скопјани навалија на ќебапчиња: „Дестан“ не може да постигне од нарачки

Редакција
Една од најпопуларните скопски ќебапчилници – „Дестан“ реши да се прилагоди на новонастаната сотојба и да овозможи достава на уникатните ќабапи. На 17 април на...